Om oss

 

Vi forstår hvor viktig telefonen din er.

Mobilen er noe av det mest verdifulle vi har. Aldri før har vi knyttet et så personlig og intimt forhold til et produkt. Nesten alt vi gjør er avhengig av eller filtrert gjennom en mobil enhet.

Den dagen mobilen blir ødelagt eller skadet er en sørgelig dag og mange frykter å være uten den.

Om ulykken melder seg er vi der for å hjelpe. Vi tilbyr et bredt utvalg tjenester og produkter som kan lette og raskt behjelpe det avbruddet i det daglige livet en skadet mobil medfører.

 

Ditt autoriserte service- og reparasjonsverksted.

Vi håndterer de fleste varemerkene og reparasjonene som er tilgjengelig i Norden. Som markedsledere er vi vandt med å håndtere store volumer med høy kvalitet og ytelse. Vi er autoriserte verksteder og vi kan derfor utføre garantiarbeid.
Vi har system, prosesser og rutiner for å håndtere til og med de strengeste krav som servicepartner til ulike myndigheter og rettslige organisasjoner. Din telefon og all din personlige data er i sikre hender hos oss.
Alltid sertifiserte teknikere – alltid originaldeler.

Ledere >>

Jakob Holmen Kraglund

CEO

T: +45 23923724
Mail: jakob.kraglund@mobylife.com

 

Jens Boëtius Andersen

CFO

T: +45 20 82 04 33 
Email: jens.andersen@mobylife.com

 

Heikki Rossinen

COO

T: +358 50 5717 637
Mail: heikki.rossinen@mobylife.fi

 

Christian Gjendem

CPO

T: +47 480 51 980
Mail: christian.gjendem@mobylife.no

 

Rie Bacher Kejser

HR & Communication Director

T: +45 2311 1113
Mail: rie.bacher.kejser@mobylife.com

 

Richard Øverby 

CCO

T: +47 919 13 555
Mail: richard.overby@mobylife.no

 

Matilda Glave

CMO

T: +46 790 75 11 50
Mail: matilda.glave@mobylife.com

Styre >>
Konsernenheter >>

Opprett reparasjon

Mobiltelefonen og datamaskinen din er i trygge hender

Opprett reparasjon
 

Autorisert merkeverksted for

apple autorised logosamsung reparationHuawei reparation

microsoftoneplus